Prezentace Aktuality Galerie Choreografie Kontakty O hanácký koláček WEB+ Členská sekce
 
~ neděle ~ 20.06.2021 ~ svátek má Květa  
FAQ

 

Vaše dotazy týkající se internetových stránek taneční skupiny Rytmus Olomouc, tj. jejich struktury, případné nefunkčnosti některého odkazu apod., pište na e-mailovou adresu cakina@tiscali.cz nebo tzv. e-mailovým formulářem, který najdete zde. Nejdříve se však podívejte do nejčastějších otázek, zda nebyl Váš dotaz již zodpovězen.

Nejčastější otázky

Měl/a bych zájem navštěvovat kurzy taneční skupiny, ale nemůžu najít žádné info o konkurzech...

Konkurzy se pravidelně pořádají pouze v červnu a zaří (popř. říjnu) každého roku. V tu dobu také najdete veškeré informace na těchto internetových stránkách. Pokud byste měli zájem začít navštěvovat taneční skupinu v jinou dobu, kontaktujte vedoucí choreografku na e-mailové adrese randova@tiscali.cz.

Jak získám oprávnění k přihlášení do Členské sekce?

Musíte být členem taneční skupiny Rytmus Olomouc s pravidelným přístupem k těmto internetovým stránkám. Vše další záleží na individuální domluvě se správcem stránek. Více informací získáte zde.

Jak často probíhá aktualizace stránek a kdo se o ni stará?

O aktualizaci většiny informací se stará web administrátor na základě informací od vedoucí choreografky , tj. právě na vedení taneční skupiny záleží, jak často budou stránky aktualizovány. Některé části stránek (např. Prezentace, Nabídka vystoupení, část Členské sekce apod.) má výhradně na starosti vedoucí choreografka.

Mám fotky a chtěl/a bych, aby se objevily na stránkách...

Pokud máte fotky v jakékoliv formě, buď oskenované, focené digitálním fotoaparátem nebo klasické fotografie, tak se ozvěte správci stránek na e-mail cakina@tiscali.cz. Upřednostňovány jsou společné fotky a fotky z vystoupení.

Jak si výherci přebírají výhry ze soutěží na stránkách?

Volné vstupenky na soutěž O hanácký koláček je možno vyzvednout v den soutěže přímo v místě konání soutěže na jméno výherce. Věcné ceny se předávají dle domluvy. Pokud je výherce z Olomouce, tak většinou v tréninkových prostorách taneční skupiny, v opačném případě se zasílají poštou.

Jak funguje přihláška do soutěže O hanácký koláček?

Pokud v on-line přihlášce správně vyplníte všechny údaje, vyplněný formulář dojde na e-mailovou adresu pořadatelů soutěže. Pokud bude vše v pořádku, dojde Vám na e-mailovou adresu zadanou v přihlášce potvrzení, což znamená, že na soutěž jste regulérně přihlášen/a stejně jako klasickou poštou. Přihláška se však bere jako závazná a jediným důvodem pro neúčast na soutěži je omluva z důvodu nemoci.

DomůObnovitNahoruE-mail