Prezentace Aktuality Galerie Choreografie Kontakty O hanácký koláček WEB+ Členská sekce
 
~ pondělí ~ 11.12.2017 ~ svátek má Dana  
Největší úspěchy

 

2016 – 1.místo a titul Mistr ČR pro formaci modern dance hlavní kategorie Okno do vzpomínek

2016 – 1.místo a titul Mistr ČR pro formaci jazz dance hlavní kategorie Monster Jazz

2016 – 2.místo a titul 1.vícemistr ČR pro Terezku Rozkošovou a její sólo street disco show s názvem You are beautiful

2016 – 2.místo a titul 1.vícemistr ČR pro malou skupinu modern dance s názvem Neodcházej

2016 – zlaté medaile a 1. místo na Mistrovství ČR pro formaci Se to říká – modern dance juniorská kategorie

2016 – bronzová medaile na Hobby festivalu pro formaci disco dance junioři B s názvem On the spot na MČR v Praze

2016 – stříbrná medaile a druhé místo pro disco formaci dětské kategorie Pod napětím na Mistrovství ČR v Praze

2016 – 3.místo a titul 2.vícemistr ČR pro formaci modern dance hlavní kategorie Okno do vzpomínek na MČR TS roku

2016 - zlatá a bronzová medaile pro tým Olomouckého kraje na Zimní olympiádě dětí a mládeže

2015 – Vája Stejskalová - titul Mistr ČR a titul 1.vícemistr Evropy ve street disco show - dospělí

2015 – Terezka Rozkošová a titul 2.vícemistr ČR v sólo street disco show – juniorská kategorie

2015 – Kačka Rozkošová – titul Mistr ČR v disco freestyle i v disco dance sólo – junioři

2015 – Kačka Rozkošová – titul Mistr ČR a titul 1.vícemistr Evropy ve street disco show - junioři

2015 – stříbrná medaile a titul 1.vícemistr ČR pro formaci disco dance hlavní kategorie Catch me if you can

2015 – stříbrná medaile a druhé místo pro disco formaci dětské kategorie WHY NOT na Mistrovství ČR v Praze

2015 – bronzová medaile a třetí místo pro Rio 3. na Mistrovství ČR CDO v Bohumíně

2015 – bronzová medaile a titul 2.vícemistra ČR v Taneční skupině roku 2015 pro formaci dětí A – Rio 3.

2015 – titul 1.vícemistra ČR v Taneční skupině roku s formací dětí do 8 let – Kouzelnická show

2014 – účast na Mistrovství světa show dance s formací juniorské kategorie Labutí píseň

2014 – bramborová medaile pro formaci Pod lavinou v kategorii děti do 8 let – Mini

2014 – bronzová medaile a titul 2.vícemistra ČR pro show dance a formaci Rebelky v kategorii děti do 8 let – Mini

2014 – finálové umístění na MČR pro obě formace hlavní kategorie – modern dance Out of chains a disco dance V.I.R.

2013 - čtvrté místo na MČR a nominace na Mistrovství světa ve street show duo pro Anetku Kynčlovou a Juru Kratochvíla

2013 - první místo a zlatá medaile na MČR II.liga disco dance pro disco dance formaci "DIRTY BRACES"

2013 - třetí místo a bronzové medaile na Mistrovství ČR Taneční skupiny roku 2013 pro formaci mini disco show "24 dalmatínů"

2013 - první místo a zlatá medaile na MČR II.liga modern dance pro modern dance formaci "Mezi světy"

2013 - zlatá medaile a titul Mistři ČR disco dance dua 2013 pro Anetku Kynčlovou a Martina Paděru

2012 - třetí místo a bronzové medaile na Světovém poháru Disco dance pro Anetku Kynčlovou a Martina Paděru

2012 - stříbrná medaile a titul 1.vícemistra získala Janča Baranová na MČR v kategorii balet - hlavní

2012 - získání hlavní ceny a poháru starosty města Přerova pro show formaci dětí "Sluneční den"

2012 - druhé místo na Mistrovství ČR CDO II.liga pro modern dance formaci hlavní kategorie "AT NIGHT"

2012 - třetí místo na Mistrovství ČR Taneční skupiny roku 2012 pro modern dance formaci hlavní kategorie "AT NIGHT"

2011 - získání hlavní ceny mezinárodní soutěže PALAS DANCE CUP 2011 pro formaci show dance junioři "Ledová královna"

2011 - získání hlavní ceny mezinárodní soutěže PALAS DANCE CUP 2011 pro formaci show dance mini "Knoflíky"

2011 - bronzová medaile na Mistrovství Moravy a finálová účast na MČR 2011 pro formace show mini "Knoflíky", formace show dětí "Od zimy k zimě" a formace show junioři "Ledová královna"

2010 - účast v TV show Talentmánie se skladbou VLTAVA a postup až do finále se skladbou CHOBOTNICE

2010 - získání hlavní ceny mezinárodní soutěže PALAS DANCE CUP 2010 pro formaci show dance dětské kategorie "Úžasňákovi"

2010 - získání hlavní ceny mezinárodní soutěže PALAS DANCE CUP 2010 pro formaci show dance juniorské kategorie "Voda jsem já"

2010 - stříbrná medaile na MČR disco dance II.liga s formací hlavní kategorie "IN THE TRAM"

2009 - čtvrté místo a finálové umístění pro mini show formaci "Vánoce" na Mistrovství světa pro rok 2009

2009 - nominace mini show formace "Vánoce" na Mistrovství světa pro rok 2009, která se koná v Liberci v listopadu roku 2009

2009 - druhé místo a stříbrná medaile pro mini show formaci Extraligy "Vánoce" na Mistrovství ČR v Brně

2009 - finále a 6. místo pro show formaci juniorské kategorie Extraligy "Pomáda" na Mistrovství ČR

2009 - finále a 4. místo - bramborová medaile pro show formaci děti "Nanuková párty" na Mistrovství ČR pro rok 2009 v Brně

2009 - finálové umístění a 7. místo pro juniorskou disco dance formaci Extraligy "BIG BAANG" na Mistrovství ČR

2009 - finálové a 6. místo pro disco formaci dětí "Holky v akci" na Mistrovství ČR v Brně

2009 - finále a páte místo pro show dance formaci "3:15" na Mistrovství ČR v Kladně

2009 - druhé místo a stříbrná medaile pro disco dance formaci "CYPRINIDS" na Mistrovství ČR v Kladně

2009 - absolutní vítězství tří formací na taneční soutěži v Přerově "DANCE EVOLUTION 2009" s formacemi "Pomáda", "BIG BAANG", "CYPRINIDS"

2009 - první místo a zlatá medaile pro disco dance formaci "Holky v akci" na Mistrovství Moravy

2009 - dvě druhá místa a stříbrná medaile na Mistrovství Moravy pro děti s formacemi "Vánoce" a "Nanuková párty"

2009 - pět prvních míst, tři druhá místa a jedno třetí - úspěch formací na soutěži "O POPELČIN STŘEVÍČEK 2009", která se konala v kulturním domě v Šumvaldu

2009 - dvakrát třetí místo a bronzová medaile a titul 2. vícemistrů Moravy pro show dance formace Extraligy "Pomáda" a "3:15"

2009 - 1. místo a zlatá medaile pro disco dance formaci hlavní kategorie "CYPRINIDS" na Mistrovství Moravy v Bohumíně

2009 - cena poraty pro ty nejmensí s formací "Prázdniny u vody" na soutěži v Litovli

2009 - šest zlatých, dvě stříbrné a jedna bronzová - sklizeň na první soutěži formací pro rok 2009 "Regionální kolo pro Olomoucký kraj" Sidia 04/2009

2009 - absolutní vítězství v žebříčkové soutěži "O HANÁCKÝ KOLÁČEK" získal "Martin Paděra"

2008 - nominace skladby "CRAZY" na Mistrovství světa v Norsku

2008 - zlatá a stříbrná medaile z DANCE OPEN DRÁSOV 2008 v show choreorgrafiích dětské a juniorksé kategorie

2008 - absolutní vítězství v žebříčkové soutěži o HANÁCKÝ KOLÁČEK získali Aneta Kynčlová a Nikča Bahounková

2008 - Talentem taneční soutěže O Popelčin střevíček 2008 se stal náš novopečený tanečník Martin Paděra

2008 - obdržení hlavní ceny a putovního střevíčku projuniorskou kategorii v Uničově

2008 - 2 x 3.místo, 3 x 2.místo a 4 x 1.místo na soutěžiO Popelčin střevíček

2008 - zlátá medaile a titul Mistra Moravy získali naší skvělý krtečci ve street show formaci Hromádka za hromádkou

2008 - 4. místo disco dance hlavní kategorie a finálové umístění naší první street show Den na letním táboře na Mistrovství ČR v Brně

2008 - 3 x 3.místo a 3x 4.místo na Mistrovství Moravy juniorské a hlavní kategorie

2007 - nádherné čtvrté místo na MČR v Jablonci na Nisou pro ty úplně nejmenší sluníčka ve skladbě Jak Vilém pekl housky

2007 - pět zlatých medailí na soutěži O Popelčin střevíček a znovu získání putovního střevíčku pro hlavní věkovou kategorii

2007 - Stříbrná medaile pro disco dance hlavní kategorie HERE WE GO, bronzová medaile pro show dance juniorské kategorie Kobra v nádherném prostředí BOBY CENTRA v Brně na MČR Taneční Únie

2007 - pět bronzových medailí na Mistrovství Moravy a 10 x postup na Mistrovství ČR

2007 - 2 x 1. místo na regionální soutěži Taneční unie - hlavní věková kategorie show a disco dance

2007 - 4 x 1. místo, 4 x 2. místo, 3 x 3. místo ve formacích na Regionálním mistrovství v Olomouc

2007 - absolutní vítězství v žebříčkové soutěži o HANÁCKÝ KOLÁČEK získali Jan Valsa a Michaela Boháčková

2006 - 6. místo na IDO WORLD CHAMPIONSHIP SHOW DANCE PRODUCTION s formací Jiná dimenze, stíny noci.

2006 - nominace show formace Na hraně na Mistrovství světa v Riese

2006 - absolutní vítězství a získání putovního střevíčku v hlavní věkové kategorii na soutěži v Uničově s show formací Na hraně

2006 - show dance formace hvk Na hraně - nominace na MČR v Prostějově a krásné páté místo

2006 - nominace na Mistrovství ČR a 7. místo show dance formace dětské kategorie Roztančená pošta

2006 - Honza a Míša - absolutní vítězství v celoročníkové soutěži "O HANÁCKÝ KOLÁČEK" v kategorii disco dance duo mládež

2006 - Miluše Štetinová - absolutní vítězství v celoročníkové soutěži "O HANÁCKÝ KOLÁČEK" v kategorii disco dance solo mládež

2006 - Aneta Kynčlová - absolutní vítězství v celoročníkové soutěži "O HANÁCKÝ KOLÁČEK" v kategorii disco dance solo junioři

2005 - show dance formace hvk Strach v přímém přenosu - čtvrtá nejlepší choreografie v ČR, 19. místo na Mistrovství světa

2005 - show dance formace jvk Chobotnice - čtvrtá nejlepší choreografie v ČR, 8. místo na Mistrovství světa

2005 - mistr Moravy v choreografiích rekreačního tance hvk s formací Snowboarďáci

2004 - II. vícemistr ČR v choreografiích rekreačního tance jvk s formací Náš výlet do Paříže

2004 - Rubikova kostka - šestá nejlepší show dance formace jvk v České republice, 13. místo na Světovém poháru v Riese

2004 - Malé malířky - pátá nejlepší show dance formace dvk v České republice

2004 - Červená, žlutá, ty nebo já - čtvrtá nejlepší choreografie v ČR i v Evropě, 16. místo na Mistrovství světa

2004 - Barbora Příkaská a David Zapletal - druhé nejúspěšnější smíšené hip hop duo v České republice

2004 - Gréta Směšná - 4. nejúspěšnější tanečnice regionální ligy DD JVK D 2003/2004

2003 - 7. místo na Mistrovství ČR malých skupin disco show hvk (Vstříc novým zítřkům)

2003 - 7. místo na Mistrovství ČR show dance formací hvk (Dilema)

2003 - Barbora Příkaská a David Zapletal - 11. nejlepší hip hop duo hvk v České republice, 16. nejlepší hip hop duo hvk v Evropě

2003 - Martin Nekl - 13. nejlepší tanečník hip hop sólo jvk v ČR

2002 - Michal Lukáš a Tatiana Kačkošová - postup na Mistrovství světa show dance duo hvk (Tanec s upírem)

2002 - Jan Valsa a Tereza Stašková - vícemistři ČR disco show duo jvk (Třetí cenová)

2002 - 5. místo na Mistrovství ČR disco show malých skupin jvk (Judžin Spjudžin)

2002 - 2. místo na Mistrovství Moravy, 4. místo na Minifestivalu dětského tance s disco show formací dvk (Disco koktejl)

2002 - 2. místo na Mistrovství Moravy s disco dance formací jvk (Bam-Bam)

2001 - Tatiana Kačkošová a David Zapletal - mistři ČR disco show duo (Kwockenbop)

2001 - 12. místo na Mistrovství světa show dance formací jvk (Jedna opičí rodina)

2001 - vícemistr ČR show dance formací jvk (Jedna opičí rodina)

2000 - nejlepší taneční skupina soutěže O Popelčin střevíček

2000 - 5. místo na Mistrovství ČR hip hop malých skupin hvk (Will-e-nnium)

2000 - 4. místo na Mistrovství ČR show dance formací hvk (Jiná dimenze)

2000 - nejlepší show dance formace roku 2000 dle TŠ Palas hvk (Jiná dimenze)

2000 - Tatiana Kačkošévá a David Zapletal - 1. místo v soutěži show dance duo hvk O cenu TŠ Palas (Tak vstávej!)

2000 - Miluše Štětinová a Michal Stratil - 1. místo v soutěži show dance duo jvk O cenu TŠ Palas (Všude samá srdíčka)

1999 - titul Eso 1999 se show dance formací hvk (Bludiště života)

1999 - 1. místo v regionálním kole Dance Formation a 4. místo na Mistrovství ČR show dance formací hvk (Bludiště života)

1998 - titul Eso 1998 se show dance formací hvk (Mrazík)

1998 - nominace mezi 3 nejlepší kluby ČR na Evropský pohár Martico Cup s disco dance formací hvk (Free)

1998 - 6. místo na Mistrovství ČR disco dance formací hvk (Free)

1997 a 1998 - několikanásobný finalista mezinárodního tanečního poháru Tatramount Dance Cup

1997 - II. vícemistr ČR show dance formací hvk (Centaury)

1996 - ocenění za osvětlení na národní přehlídce scénického tance (Zatraceni)

1995 - Tatiana Kačkošová - 1. místo v soutěži Disco Move On disco dance sólo hvk, titul Dívka 1995

1995 - ocenění za choreografii na národní přehlídce scénického tance (Stroj času)

1995 - 1. místo v soutěži Zlínská bomba se show dance formací hvk (Stroj času)

DomůObnovitNahoruE-mail